Feladatok

  • Rendezvénytermi előadások, sajtótájékoztatók, ülések technikai kivitelezése;
  • Közreműködés a beállásokon, próbákon, előadásokon, sajtótájékoztatókon;
  • Rendezvényekhez, ülésekhez, előadásokhoz és a próbákhoz használt tárgyak és anyagok (hangtechnikai – videotechnikai – fénytechnikai) határidőre történő elkészítése, szakszerű tárolása;
  • A technikai munkák – a megjelölt idő alatti építés, változás stb. – zavartalan, csendes és gyors lebonyolítása;
  • Az eszközök és az alkalmazott rendszerek meghibásodásainak, esetleges károsodásának jelentése;
  • A technikai eszközök karbantartása és szakszerű üzemeltetése;
  • Külsős partnercégekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Digitális keverőpult ismerete, kezelése
  • Magabiztos MS Office, Excel ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Lelkiismeretesség, igényesség, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Gyors problémamegoldó képesség, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Dante, Q-LAN, DMX protokoll ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Nagyfokú önállóság egy támogató környezetben
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Kimagasló cafeteria juttatás

Céginformáció

Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti irodánkba Audiovizuális technikus munkatársat keresünk.
Amennyiben szeretné pályafutását egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen működő vállalatnál folytatni, értékes tapasztalatokat szerezne, vagy a már megszerzett tudását kamatoztatná, akkor itt a remek alkalom, jelentkezzen és legyen a csapatunk tagja!

Cégnév: Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.