Feladatok

  • A cég műszaki kivitelezési, szerelési feladatainak elvégzése.
  • Szállítási, anyagbeszerzési és rakodási feladatok végzése.

Elvárások

  • Faipari szakmai ismeret, faipari végzettség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Jó szervező és magas szintű problémamegoldó képesség.
  • Jogosítvány kategóriák: B.

Előnyt jelent

Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk

- biztos, hosszútávú munkalehetőség
- változatos projektek
- szakmai fejlődési lehetőség
- modern munkakörnyezet
- nyitott, barátságos munkahelyi légkör
- azonnali munkakezdési lehetőség

Céginformáció

Cégünk 1990-ben alakult, és az azóta megszerzett tudással és tapasztalattal végezzük a nagy volumenű beruházások teljes körű belsőépítészeti kivitelezéseit.
Fő szakterületünk a nagyléptékű építési projektek belső tereinek megvalósítása. Három évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ezen a területen. Piacvezetők vagyunk bankfiókok belső tereinek megvalósításában és nagy tapasztalattal rendelkezünk szállodák belsőépítészeti kialakításában is. Olyan kiemelkedő középületek és projektek köthetőek a KEMABO szakember gárdájához, mint a MÜPA, a Weltmuseum Wien, a Közszolgálati Egyetem, a CEU egyetem vagy a Hard Rock Cafe belső terei vagy az ország legnagyobb irodaháza, az új Telekom székház.

Önéletrajzzal, e-mailen.