Feladatok

  • faipari munkák teljes körű kivitelezése.

Elvárások

  • asztalos szakmunkás végzettség, vagy azzal egyenértékű szaktudás;
  • faipari tapasztalat,
  • munkájára igényes, megbízható, precíz személyiség,
  • önállóan és csapatban is tudjon dolgozni.

Előnyt jelent

  • bútorüzemben szerzett munkatapasztalat,
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat;
  • helyszíni szerelésben való jártasság.

Amit kínálunk

  • egyműszakos munkarend, hétfőtől-péntekig 6:00-14:00-ig
  • egyéb béren kívül juttatások ( szépkártya)
  • pályakezdők számára betanítási program,
  • hosszú távú, családbarát, stabil munkalehetőség,
  • felelősségteljes, önálló munkakör,
  • kulturált, ergonomikus munkakörnyezet,
  • és a megunhatatlan „fa illat”.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Balaton Bútorgyár, több mint 125 éves múlttal rendelkező vállalat, ahol a szaktudás, a tapasztalat és a tradíciók - központi szerepet töltenek be. A céget mindig is a fejlett technológia és a magas szintű minőség jellemezte, ennek köszönhető, hogy mára a régió egyik legkorszerűbb bútorgyártó üzemévé vált.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.