Feladatok

  • Újhartyáni központi telepünkön alkatrészek felpakolása, majd előre elkészített túraútvonalon a saját alkatrészraktárainkba és néhány nagyobb vásárlónkhoz történő alkatrészek kiszállítása.
  • Napi átlag 500-700 km-es, 3-5 címmel rendelkező túraútvonalak teljesítése
  • A túraútvonalnak megfelelő menetlevél kiállítása
  • A munka precíz és pontos dokumentálása.

Elvárások

  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal
  • Gépalkatrészek ismerete (mezőgazdasági/ járműipari)
  • Megbízhatóan, pontosan és következetesen végzed munkádat
  • A rád bízott munkát körültekintően és precízen végzed el.

Előnyt jelent

Mezőgazdasági gépalkatrészek kiszállításával, értékesítésével kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi alapjövedelem
  • Tervezhető, normál heti munkarend (nem több műszakos beosztás)
  • Hatékony munkavégzéshez szükséges professzionális eszközök biztosítása
  • Új 3,5 tonnás Ford Transit ponyvás gépjármű
  • Jó munkakörnyezetre, segítőkész kollégákra és változatos feladatokra.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarország egyik meghatározó mezőgazdasági kereskedelmi és integrátor vállalata a Chemical Seed Kft. - XTRAtech műszaki üzletágához, újhartyáni telephelyére keres áruterítő gépkocsivezető kollégát. A műszaki üzletág a világ legtöbb országában kimagasló piaci részesedéssel bíró JCB mezőgazdasági gépeit, KUHN munkagépeit és JOSKIN vontatmányait képviseli.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk kollégát áruterítő gépkocsivezető munkakörbe, preferáltan Újhartyán – Dabas közeli lakhellyel.