Feladatok

Áruterítő-gépkocsivezető munkatársat keresünk békéscsabai depónkba!

Azért, hogy a partnereink időben megkapják a megrendelt árut, reggel 2 órai indulással kezded a műszakod.
Az árut pontosan átadod és lepakolod a partnereidnél.
Amennyiben bármilyen problémája van a vevőnek a kiszállított áruval, a felelősségi körödön belül azonnal kezeled azt, majd nap végén a számítógépes rendszerben elszámolsz, így mindenképp szükséges, hogy tudd kezelni a számítógépet.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány és 1-3 év áruterítésben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

C kategóriás jogosítvány GKI-val, sofőrkártyával.

Amit kínálunk

Munkatársainknak stabil, támogató háttere vagyunk, teljes bejelentéssel foglalkoztatunk.
Az alapbéren és a műszakpótlékon túl havi jutalmazási rendszer is él.
A munkavégzéshez szükséges munkaruházatot és munkavédelmi cipőt biztosítjuk.
A munkád hétfőtől-péntekig végzed, szabad hétvégékkel.
A napi feladatokat megtanítjuk, képzési programon megy végig a munkatárs.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Jelentkezz önéletrajz csatolásával "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MAUS Kft.