Feladatok

B kategóriás áruszállító sofőrt keresünk teljes munkaidős, folyamatos, hosszú távú munkára Budapesten
  • Üdítőitalok (sör nem) áruterítése túrajárat szerint Budapesten belül (jellemzően 9. kerület)
  • Túránként 3-4 cím, napi két túra ami 8 óra alatt teljesíthető
  • A raktárban felvett áruk napi leterítése, szállítólevelekkel, dokumentumokkal történő elszámolás
  • A gépjármű rendeltetésszerű használata
  • Céges telefon/nyomtató/POS terminál kezelése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó fizikum, megbízhatóság
  • Minimum 1 éves 3,5 t teherautóval végzett munkatapasztalat
  • Budapesti helyismeret
  • Vevő központú hozzáállás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Élelmiszer áruterítésben/csomagszállításban szerzett tapasztalat
  • Dél-Budapesti lakhely

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel
  • Karbantartott, korszerű egygazdás autó
  • Szabad hétvégék, ünnepnapok (kiszállítás csak munkanapon)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.