Feladatok

  • Áruk terítése Budapesten és vidéken.
  • Matracok, ágykeretek házhozszállítása, rakodása.
  • Termékek kicsomagolása, összeszerelése.
  •  3,5 tonnás teherautó vezetése, tisztántartása.

Elvárások

  • Jó megjelenés, kommunikáció.
  • Pontosság, precizitás.
  • Fizikai terhelhetőség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kisteherautó vezetésében szerzett tapsztalat.
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Ebben a munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett munkaidő
  • szabad hétvége
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat

Céginformáció

Matrac Király Budapest III. kerületi központjába sofőr / rakodó kollégákat keresünk 3,5 tonnás kisteherautóra, azonnali kezdéssel!

Jelentkezését fénylépes önéletrajzzal a lenti " Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Matrac Profi Kft.