Feladatok

Speciális süteményeket gyártó cég keresi jó megjelenésű munkatársát Budapesten történő áruszállítàshoz.

Feladatok
Az ügyfeleink számára a megrendelt termékeket sértetlenül kiszállítani.

A beszállítóinktól különféle áruk átvétele és biztonságos szállítása.

Céges autó folyamatos rendben és tisztán tartása.

Elvárások

Középfokú szakképesítés
B kategóriás jogosítvány
Minimum 5 éves vezetői tapasztalattal

Magasfokú problémamegoldó képesség
Rátermett, felelősségteljes és megbízható személyiség

Ország, - városismeret, jó tájékozódási képesség

Stabil, önálló munkavégzés
Rugalmas hozzáállás

Pontos, precíz, becsületes munkavégzés

Amit kínálunk

Bejelentett, főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés

Fix munkabér

Szabad ünnepnapok
Munkavégzéshez szükséges eszközök és munkaruha biztosítása

Heti 7 napból beosztás szerint 5 munkanap
Munkaidő / törzsidő :
hétfőtől péntekig : 11:00 – 19:00
szombat, vasárnap: változó

A jelentkezéseket fényképes önéltrajzzal a megadott e-mail címre várjuk.