Feladatok

Áruösszekészítő raktáros munkatársakat keresünk kiskunfélegyházi csapatunkba!

Stabil, bejelentett munkahelyet keresel?
Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatod lesz:

  • a beszállítóktól érkező árukat lepakolni és a raktárban a helyére tenni a délelőttös műszakban,
  • valamint a partnereink megrendeléseit megfelelő mennyiségben és minőségben összekészíteni és felpakolni az áruszállító-gépkocsivezető autójára a délutános műszakban.

Elvárások

Feltétel a targoncavezetői engedély, valamint a B kategóriás jogosítvány, mert alkalmanként helyben szükséges árut kiszállítani.
Kettő műszakos munkarendben fogsz dolgozni: reggel 3-tól és 12:30-tól, heti váltásban.
Kéthavonta egy szombati leltáron részt veszel.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik hosszú távon szeretnének dolgozni.
Betanulásod képzési programmal segítjük.

Előnyt jelent

  • amennyiben dolgoztál már raktáros munkakörben, vagy van gasztronómiai tapasztalatod

Amit kínálunk

Bejelentett, teljes munkaidős állást.
Az alapbéren és műszakpótlékon felül, havi jutalékban is részesülsz, valamint munkaruhát és munkavédelmi cipőt is biztosítunk számodra.
Az éves szabadságod nálunk tervezheted és kiveheted.
A munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza, Majsai út 21.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Hírös Gasztro Kft. több mint 8 éve szereplője a magyar élelmiszer nagykereskedelmi piacnak, amelyen belül is fő feladatunk a gasztronómiai egységek hűtött és nem hűtött élelmiszerrel minél szélesebb körben történő ellátása.
Termékkínálatunkban megtalálhatóak a friss húsok és húskészítmények, tejtermékek, fagyasztott és szárazáru termékek illetve a csomagolóanyagok széles választéka is.