Feladatok

Raktáros/targoncás álláslehetőség Érden (Budapest IX. kerületből autós utazás biztosításával)!

Első körben az október első 2 és/vagy 4 hetére keresünk érdi partnerünkhöz áruösszekészítő kollégákat, de előtte és utána is tudunk máshol biztosítani munkavégzésre lehetőséget megbeszélés szerint!

Feladatok:
  • Termékek összekészítése lista alapján PDA segítségével
  • Targoncás jogosítvány esetén munkavégzés vezetőállásos géppel vagy villás kézi raklapemelővel (jó fizikum szükséges)

Elvárások

  • Október első 2 és/vagy 4 hetének vállalása ezen a projekten (előtte, utána is tudunk máshol biztosítani munkavégzésre lehetőséget megbeszélés szerint)
  • Jó fizikum (15+ kg termékek miatt)

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség (vagy akár folyamatban lévő tanulmányok, hiszen 18 év feletti diákok jelentkezését is várjuk!)
  • Targoncás jogosítvány, mivel úgy a könnyebben elérhető teljesítménybónusszal is meg lehet emelni az alapbért!

Amit kínálunk

  • A juttatási csomagunkkal a betanulást (24 munkaóra) követően elérhetővé válik heti 5 napon 8 óra munkával akár a 329.000 forintos havi fizetés is, amely az alap órabéren felül tartalmazza a teljesítmény alapú bónuszainkat is! A feltüntetett bér is kerül kiutalásra, nem vonunk le semmit belőle!
  • Heti kifizetés! Az adott heti munkádat a rá következő héten legkésőbb péntekig meg is kapod!
  • Rugalmas heti beosztás hétfőtől péntekig → Te döntheted el mely napokon dolgozol!
  • 7:00-15:30-ig tartó műszak (kötelező fél óra szünettel, amit egyben kell kivenni!)
  • A munkavégzés helyszíne: Érd – de a kijutás megoldott innen: IX. kerület (Nagyvárad tér közelében – indulás 6:00)

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A momentin azzal a céllal jött létre, hogy partnereinek pontos és hatékony megoldást biztosítson elsősorban leltározási tevékenységeinek ellátásában. Az évek során a leltározáson kívül számos készletkezeléssel kapcsolatos feladatban is támogattuk partnereinket, mint árufeltöltés, komissiózás (áruösszekészítés). Célunk, hogy együtt gondolkodással valós támasza lehessünk partnereinknek.

Kérjük csatold fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat!