Feladatok

  • ügyfelek kiszolgálása, szaktanácsadás, értékesítés
  • áruházi dísznövények gondozása és az áruház megjelenésének fejlesztése
  • kertészeti feladatok elvégzése, öntözés, növényvédelem stb.
  • beérkező növények, növénytartók kezelése
  • pénztárkezelés
  • árajánlatkészítés, adminisztráció
  • egyéb áruházi feladatok, címkézés, készletezés stb.

Elvárások

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a kertész végzettség és szakmai tapasztalat kertészeti területen!

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • faiskolai tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • gyönyörű növényekkel teli munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • tanulás profi kollegáktól
  • kiszámítható munkaidő (heti 40 óra)
  • munkahelyi cica

Céginformáció

Cégünk 30 éve foglalkozik virág- és dísznövény kis- és nagykereskedelemmel, illetve ehhez kapcsolódó szolgáltatásokkal. Törökbálinton található üzletünk az ország legnagyobb és legszínvonalasabb dísznövény szalonja. Fiatalos csapatunkat szeretnénk egy növényekért rajongó lelkes kollegával bővíteni.

A jelentkezést fényképes önéletrajz csatolásával kérjük.

Cégnév: PLANTART KFT.