Feladatok

  • 5 Mrd forgalmú, folyamatosan beruházó élelmiszer termelő és forgalmazó, takarmánygyártó cég, továbbá kisebb társ-cégeinek (2db) könyvelése, és más ügyviteli munkáinak az önálló végrehajtása a Gazdasági igazgató és a Takarmánygyártási vezető irányításával
  • áruforgalom szervezése, irányítása és adminisztrációja (döntően takarmánygyártási teherforgalom, készletkönyvelés, bizonylatolás)
  • aktív részvétel a leltározásokban a teljes gazdasági terület egyes részeinek (kollégáknak) esetenkénti helyettesítése.

A feladatkör a tényleges kompetenciákhoz igazítható, azaz nem kell minden korábban említettet profin művelni és más feladat is ellátható, ha az a céget jól szolgálja!

Új munkatársunk felelősséget vállal a cég elveinek és céljainak a követéséért, eléréséért, vagyonának a megőrzéséért.

A cég és a „NAV álló” precíz ügyvitel iránt elkötelezett lelkesedése minden nap másokat is előre juttat. Munkája eredményeként egyre gördülékenyebb a cégműködés.

Elvárások

Az ideális pályázó:

Legalább középfokú szakirányú végzettségű (lehetőleg mérlegképes) könyvelő.

Több éves gyakorlattal bír, van integrált ügyviteli rendszer működési tapasztalata. Feladataiban önálló, s  hatékonyan  végzi a munkáját. Sajátja a mérhető teljesítmény, a kifejezett (példamutató) rendszeretet, valamint az igényes, pontos munkavégzés. Motivált, határozott, felelősségteljes, rugalmas  és  hiteles  személyiség, folytonosan  előrevivő,  pozitív   hozzáállással.   Kontroll  alatt  tartja  a  hozzá kapcsolódó területeket és ügyeket.

Előnyös, ha: számvitelben, adózásban, áruforgalmi adminisztrá-cióban  vagy  az ezekhez kötődő más munkakörökben (pl. kont-rolling, munkaügy, bérszámfejtés) sokrétű gyakorlatot és komoly informatikai ismereteket szerzett.

Szakmai tapasztalat:

  • legalább 2 év.

Nyelvismeret:

  • nem feltétel, de az angol előnyös.

A munkavégzés helye:

  • Lajosmizse és Csemő külterülete;
  • önálló szgk. közlekedés szükséges.

Amit kínálunk

  • világos perspektíva,
  • stabil háttér,
  • hosszú távra tervezhető állás,
  • fejlődési lehetőség,
  • tartalmas, inspiráló, változatos munka,
  • magas jövedelem,
  • egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • élet és balesetbiztosítás,
  • törzsgárda jutalom rendszer,
  • jó munkahelyi légkör és kiváló munkakörülmények.

Céginformáció

Hírös Farm Kft. (korábbi neve: Mizsetáp Kft.) a magyar baromfi ágazat elismert  feltörekvő társasága. Lajosmizse és Csemő külterületein 3 db modern/ultramodern továbbá 2 db tartalék nagyüzemi baromfitelepünk és két tojáscsomagoló központunk van.
Jelenlegi baromfi termelésünk árutojás termelésre (a hazai termelés 5 %-a), valamint árutojó tenyészjérce nevelésre
terjed ki. Saját brendünk a Hírös Tojás. Lajosmizsei külterületi székhelyünkön 8 t/h  kapacitással  takarmánykeverékeket (tápot) gyártunk. Az érdekeltségi körünkbe  tartozó cégek tenyészállat neveléssel és ingatlan hasznosítással foglalkoznak.

Ha alkotója és haszonélvezője szeretne lenni egy feltörekvő 26 éves magyar cég  további sikereinek, úgy a motivációs levéllel kiegészített részletes szakmai önéletrajzát, jövedelemigényével és a végzettségek, jogosultságok másolataival az alábbi címeken mielőbb várjuk.

6050 Lajosmizse, Kónya major 7. vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kezdés időpontja:  amint lehetséges.

Cégnév: Hírös Farm Kft