Feladatok

  • Kereskedelmi egységben az áruk raktárból való kijuttatása
  • A polcok és rakodóterületek feltöltése
  • Az áruk és a raktár, illetve a rakodóterületek tisztán és rendben tartása
  • Termékek csoportosítása megadott szempontok szerint - az áru polcokra, rekeszekbe történő rendezése, feltöltése, szükség szerint a tárolóhelyek között az áru átrendezése, mozgatása, valamint a fogyóban lévő áru időbeni pótlása

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Pontosság
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény

Céginformáció

CBA Príma élelmiszer-üzletünk felvételt hirdet Árufeltöltő munkakör betöltésére.

Jelentkezni elektronikusan csatolt önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen az üzletben lehetséges - 1181 Bp. Kondor Béla sétány 11-15., CBA Príma üzlet

Cégnév: CBA-DL Projekt Kft.