Feladatok

- megadott lista alapján a megrendelt áruk összekészítése, komissiózása
- áruk szakszerű kezelése, tárhelyezése PDA segítségével
- árumozgatás
- visszaérkező áru tételes átvétele
- leltárokban való aktív részvétel
- beérkező áru tételes átvétele
- raktári rend fenntartása

Elvárások

- alapfokú iskolai végzettség
- megbízhatóság
- pontos munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- targoncavezetői tapasztalat/jogosítvány

Amit kínálunk

- teljes (8 órás) munkaidő
- 1 műszakos munkarend
- szabad hétvége
- hosszútávú, biztos munkalehetőség
- stabil fizetés
- próbaidő után munkaruhát biztosítunk
- kedvezményes vásárlási lehetőség

Céginformáció

   25 éve a piacon működő, háztartási kisgépekkel és tartozékokkal foglalkozó, nagykereskedelmi és webshoppal rendelkező vállalkozás vagyunk Győrben. Legfőbb célunk, hogy partnereink minél gyorsabban és pontosan kapják meg megrendeléseiket.

Ha hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük önélterajzát bérigénye megjelölésével küldje be a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: ASPICO Kft.