Feladatok

Áru ki- és beszállítása, átvétele, átnézése, bevételezése. Raktári rend megtartása, hogy a kiszállítandó csomagokat könnyedén össze tudd készíteni. Raktáron belüli árumozgatás, áruszedés, a raktár kihasználtságának optimalizálása, a készletek ellenőrzése, feltöltése.
Téged keresünk, ha nem csak munkát keresel, hanem tényleg dolgozni szeretnél, nem okoz gondot a sok vezetés és a monoton, de pörgős munka, és szeretnél egy fiatal csapat hasznos tagja lenni.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább 3 éves vezetési tapasztalat Budapesten
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, rugalmasság, önállóság
  • vevőközpontú hozzáállás és kommunikáció
  • középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • OKJ-s vezetőüléses- és/vagy gyalogkíséretű targoncakezelői vizsga – gépkezelői jogosítvány
  • Office programok, illetve vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Barkácsolás, DIY készségek

Amit kínálunk

  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, stabil munkahely
  • Szabad hétvégék, hétfőtől péntekig tartó 1 műszakos munkarend (8:30-17:30)
  • Teljesítményarányos bónuszrendszer

Kérjük jelentkezésedet - fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk!

Cégnév: CONFIGURATOR KFT.