Feladatok

Debreceni székhelyű, zöldség-gyümölcs kiszállítással foglalkozó cég munkavállalót keres az alábbi feladatok ellátására:

  • Áru összekészítés: A beérkező rendelések alapján a zöldség-gyümölcs termékek precíz és pontos összekészítése kiszállításhoz.
  • Kiszállítás: Az összekészített áruk időben történő kiszállítása a megadott helyszínekre a cég által biztosított kisteherautóval.
  • Raktárrendezés: A raktári rend fenntartása, az áruátvétel, készletkezelés és a termékek rendszerezése.
  • Állapotellenőrzés: A beérkező és a kiszállítandó termékek minőségének és frissességének folyamatos ellenőrzése.

Munkaidő: Heti 3 nap, 02:00-11:00-ig

Elvárások

  • A munkaidő a hajnali órákban indul és a délelőtti órákban fejeződik be, így elvárjuk a korai munkavégzéshez való alkalmazkodást és pontosságot
  • Rugalmasság
  • Precíz munkavégzés
  • Aktív vezetési tapasztalat B kategóriás kisteherautóval

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Barátságos, támogató munkahelyi légkör

Céginformáció

Cégünk egy dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely friss zöldségek és gyümölcsök kiszállításával foglalkozik. Célunk, hogy ügyfeleink számára mindig kiváló minőségű, friss termékeket biztosítsunk, gyors és megbízható szolgáltatások keretében. Fiatalos, innovatív csapatunkkal folyamatosan törekszünk a fejlődésre és a vásárlói igények magas szintű kielégítésére.

A "jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajz csatolása.