Mind-Diák Szövetkezet
A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Archív irattáros - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Archív iratok, dokumentumok válogatása, szortírozása, kezelése, kézi anyagmozgatása
  • Selejtezési folyamat aktív támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali aktív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Teljes ráérés júliusban
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig, heti 40 órában, rövid távon július 1-től augusztus 1-ig végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet