Feladatok

Idős és fogyatékos személyek teljes ellátása, gondozása, ápolása, szükség szerint szakápolási feladatok végzése. Folyamatos munkarendben , 12 órás műszak, próba időt követően éjszakai műszak is, műszakfelelősi feladatok végzése. Előírt dokumentáció elvégzése.

Elvárások

Megfelelő végzettség, szakmai tapasztalat, korrekt, humánus munkavégzés, idősek tisztelete., erkölcsi, etikai értékek betartása.

Előnyt jelent

Hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat, csapatban dolgozni tudó, de egyedül is felelősséget vállaló kollégát keresünk.

Amit kínálunk

Intézményünk anyagi és erkölcsi megbecsülést kínál, jó csapat és megfelelő munkakörülmények várják a jelentkezőt.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A közalkalmazotti bértábla szerinti munkabér, a szociális ágazati pótlék-, az ágy melletti pótlék, eü-i végzettség esetén az eü-i pótlék, 100%-os munkábajárási támogatás, munkaruha, próbaidő elteltével, havi 15 000,-Ft cafeteria, mint béren kívüli juttatás biztosított.

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Szent Hedvig Idősek Otthona