Feladatok

Klienseink otthonában főzés, mosás, bevásárlás, étkeztetés, higiénés szükséglet kielégítésében segítségnyújtás, stb...

Elvárások

A munkakör ellátásához szükséges szakképesítés, vagy folyamatban lévő szakképesítés.

Amit kínálunk

Amennyiben lendületes csapat tagja akarsz lenni és klienseink egészségügyi vagy szociális ellátásában szeretnél részt venni, valamint van ápolói végzettséged, vagy szakképesítésed megszerzése folyamatban van, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Céginformáció

A Geriatric Sol Kft Házi Segítségnyújtó és Otthoni Szakápolási Szolgálat Budapest területére (megbeszélés szerint) Ápoló - Gondozó munkatárs munkakörbe felvételt hirdet.

A Cég neve, székhelye: Geriatric Sol Kft, 2132 Göd Gerle utca 10.
A Kft. adószáma: 27904024-2-13
Cégjegyzékszám: 13-09204862
A Kft telephelye: 1043 Budapest, Csányi László utca 31/B
A Geriatric Sol kft. működési területe: Budapest és Pest Megye közigazgatási területe

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem töltse fel a szakmai önéletrajzát és a meglévő szakképesítésről kapott bizonyítvány másolatát.

Cégnév: GERIATRIC SOL Kft.