Feladatok

Idősek teljes körű ellátása, gondozása, alapápolási feladatok végzése, folyamatos munkarendben, tizenkét órás munkaidő beosztásban.

Elvárások

Empatikus magatartás az idős emberekhez és az 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendelet 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség.

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet,
  • Szakmai továbbfejlődés;
  • Csapatmunka;
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti alapbér és illetmények mellett  demens pótlék;
  • Stabil, jogtisztán bejelentett bér.
  • Kedvezményes meleg ebéd.
  • Közlekedési költségtérítés ( bérlet 86%-a)
  • Kedvezményes nyaralási lehetőség
  • Próbaidő után, plusz juttatásként 250 000 Ft/év keretösszegben SZÉP kártya,

Céginformáció

A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon (1029 Budapest, Máriaremetei út 187.) egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek otthona ellátási formában a székhelyen és telephelyeken 297 főnek nyújtanak tartós bentlakást és 10 fő részére idősek napközbeni ellátását – kiemelten demenciával élő személyek nappali ellátását.

Az intézmény keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idős ellátást biztosít a főváros II. és XI. kerületeiben, valamint Solymáron.

A katolikus intézmény a Székhelyére ( 1029 Budapest, Máriaremetei út 187.) és  Názáret Ház telephelyére (1029 Budapest, Szent József u. 5.), Okos Gizella Ház telephely ( 1112 Budapest, Dayka Gábor u. 102-104)  ápolót, gondozót keres átlagos állapotú és demens lakók  gondozására, ápolására, teljes munkaidőben.
Az ajánlott munkabér tól-ig a besorolási bért tartalmazza, mely függ a szakmában töltött időtől és a végzettség szintjétől. A műszakpótlék változó bérelem, a munkabért növelő tétel.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal Vogyeraczki Anikó vezető ápolónál lehet a "jelentkezem"gombra kattintással.

Cégnév: Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Máriaremete