Feladatok

  • Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása
  • Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése

Elvárások

  • Általános ápoló 5, ápoló OKJ 54 vagy OKJ 55, felnőtt szakápolói, vagy ezzel megegyező szintű szakképzettség
  • Egészségügyi végzettséggel rendelkező pályakezdőket is várunk

Amit kínálunk

  • Kiemelt szintű bérezés
  • Pályakezdők részére ösztöndíj programra való részvételi lehetőség havi fix összegű ösztöndíj juttatással (budapesti és pécsi dialízis központokban)
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dialízis ismeretek oktatása, továbbképzéseken való részvétel lehetősége
  • Szükséges munkaeszközök, munkaruha, papucs, védőfelszerelés biztosítása
  • Munkábajárás támogatása
  • Nincs éjszakázás és vasárnapi munkavégzés

Céginformáció

A Nemzeti Dialízis Központ Kft. kollégákat keres

ÁPOLÓ/DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

munkakörbe az ország különböző pontjain lévő dialízis központjaiba:

Pécs, Budapest, Vác, Kecskemét, Sopron

Jelentkezéshez szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" várjuk.

CSATLAKOZZON HOZZÁNK!

Cégnév: Nemzeti Dialízis Központ Kft.