Magyar Suzuki Zrt.

Anyagvizsgáló Mérnök

Feladataid lesznek:

  • Járműipari alkatrészek gyártás során felmerülő anyagvizsgálata
  • Meghibásodások során hibafeltáró anyagvizsgálatok lebonyolítása
  • A feltételezhető hibaformának megfelelő roncsolásmentes anyagvizsgálat
  • Mérési tesztelési folyamatok lefolytatása, eredmények kiértékelése, javaslattétel és az innovációk alkalmazása
  • Javaslatot tenni a minőségbiztosítás hatékony működésének elősegítésére, megfelelő anyagvizsgálati módszerek kialakítására
  • Károsodási vizsgálatok elvégzése

Amit mi kínálunk:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárban
  • Ingyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből (Budapestről is!)
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztás
  • Ingyenes melegétkezési lehetőség napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek a környéken
  • Kedvezményes Suzuki vásárlási lehetőség
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszer: díjazzuk az ötleteid!

Amit kérünk:

  • Felsőfokú anyagmérnöki végzettség
  • Alapos elméleti tudás az anyagvizsgálat területén
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Automatizálási ismeretek
  • Innovációs készség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
Cégnév: Magyar Suzuki Zrt.