Azonnali kezdéssel saját állományba

Anyagmozgató munkatársakat

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges alkatrészek,anyagok kivételezése,gyártószigetekhez való kiszállítása

  • Anyagmozgások SAP-ban való könyvelése

  • Részvétel a leltárokban

  • RFID rendszer használata

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat

  • Pályakezdők jelentkezését is várják!

Amit kínálunk:

  • SAJÁT ÁLLOMÁNY

  • 2 műszak

  • Alapbér: Br.372.400 Ft/hó

  • Egyéb juttatások: kompetencia pótlék: 23.700 Ft/jó; jelenléti bónusz: Br.25.000 Ft/hó

  • Cafeteria: Br.32.000 Ft/hó

  • Túlóra lehetőség

  • Évente 2 alkalommal bónusz havi bér 0-6% teljesítménymutatók alapján

  • Ingyenes cégesjáratok több településről

  • Munkábajárás támogatása

  • Dolgozói piknik,gyermek tábor

  • Nem dohányzó cég!

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató