Schaeffler Savaria Kft.
A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Anyagmozgató SMB

Főbb feladatok, munkák

Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • tehergépjárművek le- és felrakodása
  • alapanyagok, csomagolóanyagok, göngyölegek be- és kitárolása a raktárban
  • raktárrendezés, emelőgép kezelés, leltározás, készletkezelés
  • targonca, targoncatöltők kezelése, meghibásodás esetén jelzése a felettesnek
  • Az álláshoz tartozó elvárások

     Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • középfokú műszaki végzettség
  • alapszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • érvényes targoncavezetői engedély és/vagy ezt tanúsító OKJ bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (MS Office)
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Amit kínálunk

    Amit kínálunk
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Régióban vezető bérezés
  • Havi termelési prémium
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár településekről)
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)
  • Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Ellátási lánc

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
    Cégnév: Schaeffler Savaria Kft.