Feladatok

  • Kézi és gépi anyagmozgatás a raktárak területén
  • Kiindulási anyagok és csomagolóanyagok beérkeztetési és betárolási folyamatában való részvétel
  • A gyártóüzemek kiszolgálása a szükséges kiindulási- és csomagolóanyagokkal: anyagok összekészítése, átadása, visszavételezése, betárolása
  • A raktározással és anyagforgalommal kapcsolatos dokumentációk naprakész vezetése a vonatkozó szabványműveleti előírások szerint
  • Az anyagmozgásokhoz kapcsolódó elektronikus bizonylatok elkészítése
  • Éves és évközi leltározásban való részvétel
  • A munkaterületek (raktárterület) takarítása, a tisztaság folyamatos biztosítása, a takarítással kapcsolatos dokumentációk (naplók) készítése, vezetése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Érvényes targoncavezetői jogosítványa szerint 3324, 3313 és 3312 gépcsoportok kezelésére jogosult és
  • Legalább egy éves targoncavezetői gyakorlat
  • Munkájára igényes, együttműködő és pontos

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari (GMP) tapasztalat
  • Raktári környezetben szerzett tapasztalat
  • Több éves balesetmentes anyagmozgatói tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálunk

  • Barátságos, családias, inspiráló munkakörnyezet
  • Közösségi élmények (családi nap, sportnap, csapatépítők, ingyenes edzőterem helyben)
  • Cafeteria, csoportos egészségbiztosítás (Medicover), utazási költségtérítés (autós közlekedés esetében 30,-Ft/km jogszabályi keretek között; bérletek árát 100%-ban térítjük)
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan fejlődő és növekvő cég nyújtotta korszerű munkakörülmények

Céginformáció

A LAVET Gyógyszeripari Kft. a hazai és európai állatgyógyászati piac meghatározó szereplője. A társaság székhelye, K+F műhelye és gyártóüzeme a pest-megyei Kistarcsán található, ahol a saját tulajdonban álló korszerű épületkomplexum mintegy 8.500 nm alapterületen biztosít magas színvonalú körülményeket a működéshez. A LAVET Kft. a kimagasló szakmai színvonalú tudományos és üzleti tevékenysége mellett a felelős magatartás elkötelezett híve, mely filozófia a jövőben is meghatározó piaci pozíció biztosítéka.

A "Jelentkezem" gomba kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: LAVET Gyógyszergyártó és Szolgáltató Kft.