Trenkwalder
2 műszak, vagy állandó éjszaka, TE döntesz! Üllői partnerünkhöz keresünk anyagmozgató pozícióba új kollegákat!

Anyagmozgató

Főbb feladatok, munkák:

  • Nehéz termékek mozgatása termen belül
  • Összeszerelés
  • Összeállított termékek megfelelő kábelezése
  • Területen rend és tisztaság fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2 műszak, VAGY állandó éjszaka vállalása
  • Fizikai erőnlét
  • Folyamatos 18 fokban történő munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Választható műszakrend
  • Ingyenes céges buszok a környező településekről és Budapestről
  • Folyamatos kellemes idő a nyári melegben is
  • Gyors munkábaállás
  • Munkalehetőség egy stabil, multinacionális vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
Cégnév: Trenkwalder Kft