B+N Referencia Zrt.

Anyagmozgató

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Raktári folyamatok, tevékenységek szervezése, működtetése, fejlesztése;
  • Raktári rend, szabályok, munkavédelmi előírások betartatása;
  • Anyagkészletekkel összefüggő gazdálkodási feladatok ellátása, leltározás összehangolása és elvégzése, leltár vezetése;
  • Árukiadás koordinálása;
  • Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Pakolás, árumozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Erkölcsi bizonyítvány megléte ( 3 hónapnál nem régebbi )
  • Kiváló problémamegoldó készség;
  • Precíz és igényes hozzáállás;
  • Reális és felelősségteljes gondolkodásmód;
  • Fizikai terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett munkaviszony;
  • Munkaruházat biztosítása.

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás