Anyagmozgató

Leírás

Jászfényszarun lévő partnercégünkhöz keresünk munkatársakat Anyagmozgató pozícióba!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amennyiben kiemelkedő tapasztalattal és minimum középfokú végzettséggel rendelkezel, akár magasabb pozíció is elérhető!

Kezdj azonnal és vigyél haza év végén értékes ajándékokat, amennyiben teljesíted az ösztönző eléréséhez szükséges elvárásokat!

Jelentkezz, ha nem a Te világod a monotonitás, szereted a pörgősebb fizikai munkát!

Feladatok

  • Az anyagok mozgatása, átvétele
  • Beérkező anyagok csomagolása
  • A készlet kiadásra való előkészítése, kiadóhelyre szállítása és átadása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 1 műszakos munkarend, 8 órás beosztásban
  • Túlóra vállalása
  • Becsületes munkavégzés
  • Teherbírás, jó fizikum
  • Előny: raktározási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi bér bruttó 290.000 Forint +
  • Teljesítmény bónusz bruttó 25.000 Forint havonta
  • Jelenléti bónusz bruttó 45.000 Forint havonta
  • Ösztönző bónusz
  • Napi szintű ingyenes étkezés (választható menü)
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok, vedd igénybe már az interjúra való bejutáshoz is!
  • Azonnali munkakezdés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szezonális ösztönző ajándékok
  • Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
  • Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
  • Kedvezményes termék vásárlás
  • Sport és kulturális programok támogatása,
  • Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

Munkavégzés helye

Jászfényszaru