Feladatok

  • Szállodai és játszóparki gyermekprogramok előkészítése, leoktatása és szükség szerint levezetése
  • Animátor csapat szakmai felügyelete, beosztások elkészítése
  • Kreatív értekezleteken való részvétel
  • Gyermekek felügyeletének biztosítása a játszópark egész területén
  • A játszópark területén szervezett programok ellenőrzése és koordinálása
  • Kreatív-; készségfejlesztő-; szezonális-; gyermek-és családi programok megtervezése és kivitelezése
  • Játszóház komplett üzemeltetési támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, preferált animátori, pedagógiai óvodapedagógiai vagy szállodai front office
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kreativitás, megbízhatóság
  • Rugalmasság, jó teherbíró képesség
  • Csapatszellem, önálló munkavégzés
  • Jó alkalmazkodó képesség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Minimum 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Zenés, táncos múlt
  • Edzői képesítés
  • Saját gépjármű
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Teljesidős főállású, bejelentett munkajogviszony
  • Kiemelt bérezés
  • Szakmai fejlesztéseket és személyes fejlődést támogató vezetőség
  • Térítésmentes személyzeti étkezés biztosított
  • Edzőtermi bérlet (M1 Fitness)
  • Hosszútávú munkalehetőség, tőkeerős hazai vállalati háttérrel
  • Pörgős csapat, segítőkész kollégák

Munkavégzés helye:

  • 3519 Miskolc, Iglói út 15.
Cégnév: Avalon Park Kft