Feladatok

  • Áruk átvétele és kiadása
  • Raktárszervezés és karbantartás
  • Termékek ellenőrzése, válogatása, polcokra rakása
  • Termékek levétele a polcokról, rendelések becsomagolása, feladása
  • Csapatmunka

Elvárások

  • Német vagy angol nyelvtudás (kommunikatív szinten)
  • Elkötelezettség és csapatszellem
  • Fizikai erőnlét és rugalmasság (a nehezebb csomagok súlya 20 kg is lehet)
  • Több műszakos (nappali, éjszakai műszak) munkarend heti 40 órában
  • Alkalmazkodóképesség: a közös lakótérben történő békés együttélés érdekében
  • Türelem: az érkezés utáni adminisztrációs ügyintézés (német adószám megigénylése, stb) kb. 2-3 hetet is igénybe vehet
  • Javasoljuk, hogy kezdetben megfelelő mennyiségű anyagi fedezettel érkezzen, mivel az érkezése és az első fizetése közötti időszak másfél hónap is lehet, előlegre nincs lehetőség
  • Kiutazás: önköltséges és egyénileg történik

Amit kínálunk

  • Határozott időre (18 hónapra) szóló munkaszerződés közvetlenül az ügyfélnél (Erfurt, Magdeburg, Rostock-Dummerstorf városaiba)
  • Jó munkateljesítmény esetén a szerződés hosszabbításra kerül
    Kezdetben 14 - 16 € bruttó órabér a munkavégzés helyétől függően
  • Havi kb. 2400 € bruttó bér (ami kb. nettó 1600-1700 €), ehhez jön rá a költözési támogatás bruttó 475 € értékben az első 4 hónapban
  • Ingyenes szálláslehetőség az érkezés utáni  első hónapban (kétágyas szobákban, közös fürdő-és konyhahasználattal)
  • Az első hónap után a szállás önköltséges (600-700 €/fő), vagy privát szállás szervezése szükséges
    Külföldről (Magyarországról) történő jelentkezés esetén: bruttó 1900 € kiköltözési támogatás
  • A támogatást 4 hónapra felosztva fizetik ki, bruttó 475 € részletekben
  • Külön buszjárat a raktárba korai és késői műszakban
  • Ingyenes tömegközlekedési bérlet 50 euró értékben (Deutschlandticket)
  • Közvetlen munkaviszony az ügyfélnél (nincs közvetítő)
  • Fix műszaktervezés, heti 40 óra, napi 10 óra
  • Általában hétfőtől szombatig heti 4 nap (10 óra/nap), 3 nap szabad

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Csatlakozz hozzánk Németországba (Erfurt, Magdeburg) Raktári munkatárs / Warehouse worker (m/w/d) pozícióba nemzetközi csapatunkhoz!

Amennyiben:

  • szeretsz nemzetközi csapatban dolgozni,
  • kommunikatív szinten beszéled az angol vagy német nyelvet,
  • Németországban szeretnéd kipróbálni magad,

akkor nálunk a helyed!

Folyamatos a felvétel, párok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.