Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logó
Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

Érdekel, hogy hogyan is működhetnek üzemi környezetben az elemző műszerek vagy rendszerek? Kihívásra és fejlődésre vágysz?

Ha Igen, akkor csatlakozz a Petrolszolg Kft. csapatához Tiszaújvárosban, mint:

Analizátor szakértő, mérnök

Feladataid lennének:

  • A MOL Csoport területein lévő üzletághoz tartozó technológiai rendszerek berendezések elemző műszerek/rendszerek ütemezett és eseti karbantartása, meghibásodások elhárítása,
  • közreműködnél rekonstrukciók, új létesítmények elemző rendszereinek fejlesztési, kiviteli, illetve üzembe helyezésével kapcsolatos tevékenységekben,
  • műszaki támogatást nyújtanál a beszerzésekhez,
  • szervezeti szintű adatszolgáltatások, elemzéseket készítése.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú (villamos, vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök, gépészmérnök),
  • folyamatirányítási vagy műszer szakirány preferált (pályakezdő is lehetsz),
  • angol társalgási szintű nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Olajipari irányítástechnikával kapcsolatos tapasztalat.
  • Robbanásbiztos villamos berendezések kezelője / műszaki vezetője vizsga.
  • Elemzéstechnika, kromatográfok és elemző műszerek ismerete.

Amit Mi nyújtanánk számodra:

  • Munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb biztos hátérrel rendelkező nemzetközi piacon működő vállalatánál.
  • Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatást:
    • Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg.
    • 13. havi karácsonyi jutalom.
  • Kiemelt összegű bejárási támogatás
  • Széles körű ismeretek megszerzését, fejlődési lehetőségeket.
  • Szakmai tréningeket (belföldön és külföldön).
  • Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök