Az  1991-ben alapított MKB-Euroleasing az MKB Pénzügyi Csoport gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, mely mára meghatározó szereplőjévé vált a lízingpiacnak. Univerzális lízingvállalatként valamennyi eszközfinanszírozási szegmensben aktív, a piac top három szereplőjének egyike.

A 2017-es év Legjobb Munkahely díjának büszke tulajdonosaként dinamikus, fiatalos csapatába jelenleg az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

ALTERNATÍV ÉRTÉKESÍTÉS OSZTÁLYVEZETŐ

Feladatok:

  • jelenleg 5 fős osztály vezetése;
  • az értékesítésre kerülő termékek (szolgáltatások) alapos ismerete;
  • keresztértékesítési kampányokban való részvétel;
  • az értékesítési ügymenet alapos ismerete;
  • működési hatékonyság előmozdítása;
  • az értékesítéshez kapcsolódó belső szabályzatok és jogszabályok alapos ismerete;
  • rendszerfejlesztés, funkciódefiníció írás;
  • informatikai rendszerek tesztelése;
  • adatbázis elemzések készítése;
  • a telefonos értékesítési terület oktatási anyagainak karbantartása, a munkatársak képzése;
  • rendszeres visszamérés készítése a tevékenységről, riportok készítése;
  • CRM- és online kampányok feldolgozása; népszerűsítése;
  • folyamatos együttműködés társosztályokkal;

Elvárások

  • felsőfokú végzettség;
  • legalább 3 év TELESALES vagy Call Center vezetői tapasztalat;
  • pénzügyi termékek alapismerete (lízing termékek ismerete előny);
  • digitális értékesítési rendszerek ismerete, azok fejlesztésében való részvétel (CRM, online sales);
  • informatikai környezet magabiztos használata (Outlook, Word, Excel, CC alkalmazások, SQL, CRM, BI);
  • biztos matematikai alapok;
  • angol és/vagy német nyelvtudás;
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • csapatmunka;
  • ügyfélorientált szemlélet;
  • eredményorientáltság;
  • haladó felhasználói számítástechnikai ismeretek;

Előny:

  • gépjármű kereskedelemben vagy finanszírozásban szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • határozatlan idős, 8 órás alkalmazotti jogviszony
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése
  • színvonalas, modern munkakörnyezet
  • alapbér + jutalék + juttatások

Egyéb:

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lőportár utca 24.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,

  • kérjük olvasd el weboldalunkon az „Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat”,
  • majd küldd el szakmai önéltrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MKB-EUROLEASING AUTÓLÍZING ZRT.