Feladatok

  •  az üzem külső területén  szükséges javítási, karbantartási munkák elvégzése
  •  kisebb lakatos, asztalos munkák
  • a telephelyeken felmerülő épülettel, működéssel kapcsolatos megelőző karbantartási munkák elvégzése
  • a telephelyek udvarának tisztán tartása, fű nyírása, télen jégmentesítése
  • műhelytakarítási feladatok elvégzése
  • a létesítmény bővítésében, átépítésben való részvétel

Elvárások

  • barátságos modor
  • önállóság, terhelhetőség, precizitás

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munka lehetőség
  • biztos hosszútávú munkalehetőséget egy növekedésben lévő cégnél

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor várjuk fényképes önéletrajzát a jelentkezem funció segítségével.

Cégnév: Bezula Kft.