Feladatok

  • Ipari létesítményben karbantartások és felülvizsgálatok ellenőrzése, folyamatok és berendezések validálása és dokumentálása az alábbi bontásban:
    • Hatóság, jogszabály vagy gyártói előírásnak megfelelő felülvizsgálatok, karbantartások,
    • Biztonságtecnnikai és működési próbák elvégzése, tesztek futtatása,
    • Eszközök biztonságos használhatóságának ellenőrzése,
    • Elvégzett feladatok precíz dokumentálása a helyszínen.
  • Alvállalkozók munkavégzésének ellenőrzése, igazolása

Elvárások

  • Villanyszerelő, vagy gépész, épületgépész, géplakatos végzettség (technikusi képesítés előny),
  • vagy lift- és emelőszerkezetek karbantartására szakosodott gépész végzettség
  • vagy általános karbantartói (ezermester) képesség és tapasztalat
  • Szakmában töltött releváns tapasztalat
  • Precizitás, készség és képesség a dokumentumok helyes és időben történő elkészítésére
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • gépész vagy villanyszerelő technikumi végzettség
  • lift – és emelőszerkezet karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés
  • esetleg lakhatási támogatás, vagy
  • utazási költségtérítés

Céginformáció

Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres a debreceni BMW partnereként a fenti pozícióba.

A "jelenkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképpel és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: Prizma Work Kft.