Feladatok

  • Tanítói, osztálytanítói feladatok ellátása, alsó tagozatos tanulóink nevelése, oktatása.
  • A munkakörből eredő adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások

  • A betölteni kívánt pozíciónak megfelelő végzettség.
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent

Gyógypedagógiai vagy fejlesztőpedagógiai ismeretek, sajátos nevelési igényű gyermekekkel eltöltött szakmai gyakorlat, tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Részvétel folyamatosan fejlődő pedagógiai munkánkban friss, dinamikus, toleráns és segítőkész pedagógusközösségünk tagjaként.
  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2023. évi LII. a pedagógusok új életpályájáról törvény (státusztörvény) rendelkezései az irányadók, várhatóan pótlékokkal együtt bruttó 558.000 Ft/hó

Céginformáció

27 éve működő,
hiánypótló feladatokat ellátó,
alapítványi fenntartású,
sajátos nevelési igényű gyermekekkel
foglakozó iskolánk
pályázatot hirdet
BUDAPEST 13. és 14. KERÜLETÉBEN
található feladatellátási-helyeinkre
az alábbi pozíció betöltésére

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • fényképes szakmai önéletrajz
  • diploma, illetve egyéb végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatai,
  • 90 napnál nem régebbi hatósági bizonyítvány a büntetlen előélet igazolására, valamint annak igazolására, hogy a pályázó nem áll olyan foglalkoztatás való eltiltás hatálya alatt, amely a munkaviszony létesítését nem teszi lehetővé
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez