Feladatok

14 éve működő stabil cég keresi mukavállalóját hosszú távra.

Cég acél anyagtároló rendszerek gyártásával, forgalmazásával foglalkozik.

Telephelyi munkakörbe keres általános hegesztőt Co gépre.

Feladat 1-3 mm anyagvastagságú lemez vagy acél elemek hegesztés. Alkatrészek nem nehezek, max 20 kg súlyú 1-4 m hosszúságú doboz vagy zártszelvények, szögvasak vagy egyéb anyagok.

Elemeket hegesztő keze alá egy előkészítő munkát segéd végzi.

Elvárások

Szakirányú végzettség.
Minimum 3 év munkatapasztalat.
Józan életvitel.
Budapesti lakhely, vagy XVII. kerület közeli aglomeráció.

Előnyt jelent

Amit kínálunk

Bejelentett munkahely.
Utazási hozzájárulás. (100% térítés)
Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 7:00-16:00 óráig (fél órás ebédszünet)
Stabil, piaci fizetés.
Évvégi prémium.
Szabad hétvége.

Fényképes önéletrajzot fizetés megjelöléssel várjuk.
Cégnév: Storage Logistic Hungary Kft.