Feladatok

Tanrend szerint tanítja, oktatja, fejleszti, neveli az általános iskola diákjait, értékeli a tanulási teljesítményt és az órai munkát, valamint megszervezi és vezeti a különféle tanulmányi és szabadidős programokat.

Elvárások

Az ideális jelöltünk:
– szeret iskolás korosztállyal dolgozni,
– melegszívű, elhivatott a pedagógus szakmája iránt és ezen keresztül segít a családoknak,
–  fizikai, érzelmi és szellemi terhelhetőségű,
– szeret önállóan dolgozni de csapatban is szeret dolgozni,
– szeret kreatívan szárnyalni,
– mer kérdezni és segítséget kérni,
– bele tud simulni a meglévő csapatba, de egyéniségével még több színt hoz a mindannapjainkba.

Előnyt jelent

  • főiskolai tanítói végzettség

Amit kínálunk

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata,
  • motivációs levél

A munkakör betölthetőségének időpontja: akár azonnal
A pályázat benyújtásának határideje: Folyamatosan

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munkaviszony időtartama:
Határozatlan idejű munkaviszony
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
A munkavégzés helye:
1112 Budapest, Kamaraerdei út 12-14.
Cégnév: Puzzle Óvoda és Általános Iskola