Állattenyésztő mérnök

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Fiorács Kft. csapatához.

Az alábbi telephelyekre keresünk munkatársat:

  • Sárbogárd

A munkakör célja:

A telep működésének megismerése a folyamatok megtanulása és a tapasztalatod elmélyítése.

Feladataid lesznek:

  • Sertés mesterséges termékenyítések, ezen belül új eljárások elsajátítása (postcervikális termékenyítés),
  • telepi rotációk tervezése, betartása a folyamatos termelés biztosítása érdekében,
  • fiaztatói feladatok elvégzése (fialások felvétele, modern tenyésztési szoftver segítségével, dajkásítások, alomkiegyenlítések felügyelete, elvégzése),
  • malac utónevelőn választás utáni malacnevelés vezénylése (takarmány görbék beállítása), kezelésekben való közreműködés,
  • szállítások ütemezésének tervezése, kapcsolattartás a társágazatokkal.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Szakmai kapcsolatokat és tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • elméleti tudásodat a gyakorlatban is alkalmazhatod,
  • megismerheted a sertés ágazat és egy adott telep működését,
  • magán egészségbiztosítást, útiköltség támogatást, cafeteriát.

Téged keresünk, ha

  • Most szerezted a diplomád, vagy felsőfokú tanulmányaidat elkezdted,
  • szívesen megismernéd egy sertéstelep működését,
  • elkötelezett vagy a szakmád iránt és kellő magabiztossággal rendelkezel,
  • képes vagy önálló munkavégzésre,
  • nyitott vagy az új lehetőségekre, innovációra.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fiorács Kft.  mára a Bonafarm Csoport és az ország egyik legnagyobb sertéstenyésztéssel és hízlalással foglalkozó vállalatává nőtte ki magát. Évente több mint 200 000 hízósertést állítunk elő, mellyel többek között a Pick Szeged Zrt. termékeinek minőségi alapanyagát is biztosítjuk. A Fiorács Kft.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
Cégnév: Fiorács Kft.