Feladatok

- Állatpatikai szakmai felügyelet
- Állatorvosi/gyógyszerészi tanácsadás
- Vásárlók kiszolgálása
- Vények/ megrendelők kezelése
- Összekészített áruk szakmai ellenőrzése
- Számlák kiállítása
- Pénztár kezelése
- egyéb szakmai adminisztrációs feladatok végzése

Elvárások

Állatorvosi vagy gyógyszerészi diplomával rendelkezel.

Előnyt jelent

Szeretsz csapatban dolgozni, de bizonyos feladatokat elmélyülten is tudsz végezni.

Amit kínálunk

Állatorvos vagy, de szeretnéd megismerni az állatgyógyászati készítmények széles spektrumát és naprakész szeretnél lenni az innovatív gyógyászati megoldásokban.

Gyógyszerész vagy, de a humán gyógyszerek világa mellett kíváncsi vagy az állatok gyógyításának eszközeire is.

Motivált és elkötelezett vagy a gyógyítás és az állatok jóléte iránt.
Jól kommunikálsz szóban és írásban.

Bérezés megegyezés szerint.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Mindenre megtanítunk!

Heti 5 nap - esetenként szombati - munkavégzés, beosztás szerint.

A Patika hétfőtől péntekig 8:00 - 17:00 óra között, szombaton 8:00 - 12:00 között van nyitva.

Céginformáció

A HÓD ÁLLATPATIKÁNK közel 35 éve a régió meghatározó tényezője állatgyógyászati készítmények és állattartási eszközök kereskedelmében és állategészségügyi szolgáltatások nyújtásában.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el önéletrajzát.
Minden pályázónak válaszolunk!

Cégnév: Hód Állatgyógyászati Kft.