Feladatok

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, ajánlatok kidolgozása, rendelések felvétele és kezelése
  • alkatrész-törzs kezelés, információk és reklamációk kezelése
  • alkatrész-kiszállítás a márkafüggetlen autószerviz partnerek részére
  • anyagok mennyiségi és minőségi átvétele; egyeztetés a rendeléssel
  • rendelések összekészítése, kézi ki- és berakodása különböző tárolóeszközökről (állvány, rakodólap, konténer stb.)
  • közreműködés a leltározási, ellenőrzési és készletnyilvántartási munkákban
  • raktárterületen a tisztaság fenntartása
  • a munkakör ellátása leltárfelelősség vállalással jár!

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • raktározási és autóalkatrész ismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • rugalmasság és tanulási hajlandóság
  • pontosság, megbízhatóság és terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil munkahely
  • fix munkaidő
  • színvonalas munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE: IX. kerület, Könyves Kálmán krt. 5.

Céginformáció

A Wallis Motor Duna BMW és BYD autók forgalmazásával, valamint szervizelésével foglalkozik. Cégünk a Wallis csoport tagjaként tőkeerős és biztonságos munkahelyet jelent munkatársaink számára.

4th level alkatrészértékesítési csapatunkba keresünk alkatrész értékesítő-raktáros munkatársat budapesti munkavégzéssel.

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Wallis Motor Duna Kft.