Feladatok

  • Alkatrész osztály napi folyamatainak elvégzése
  • Beérkező igények fogadása, árajánlatok kidolgozása és kiadása
  • Rendelések összeállítása, elküldése, nyomon követése és bevételezése
  • Alkatrészek számlázása
Reklamációk kezelése, adminisztrációja

Elvárások

  • Alapvető műszaki ismeretek és készségek
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Nagyfokú terhelhetőség és jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő csapat
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Céginformáció

Nemzetközi cégcsoport tagjaként, a magyar piacon több mint 30 éve sikeresen működő cégfolyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően munkatársat keres.

Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény, valamint a lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével.
Cégnév: KUHN Földmunkagép Korlátolt Felelősségű Társaság