Erős a műszaki beállítottságod, és szeretnél új területen vevőket szerezni? Hidd el, hozzánk akarsz csatlakozni, ha jártas vagy értékesítésében, és a tudásodat a legdinamikusabban fejlődő vállalatnál akarod kamatoztatni! Jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra, jelenleg Pest megye területére keresünk új kollégát:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

FELADATAID:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
  • Testreszabott ajánlatok készítése a vevői igényekhez igazítva
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése
  • Vevőakvizíció

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum 2 év műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóság
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Mezőgazdasági és építőipari gépalkatrészek ismerete
  • Angol nyelvtudás

AMIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED:

  • Évek óta folyamatosan és intenzíven fejlődő cég vagyunk
  • Részese lehetsz egy nemzetközi környezetben működő csapatnak
  • Céges autót biztosítunk, hogy a kényelmedet biztosítsuk

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Amennyiben úgy érzed, megfelelsz az elvárásainknak és érdekel az álláslehetőség, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk önéletrajzodat! Kérjük vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!

Cégnév: DM-KER KFT.