Alkatrész bemintázó mérnök (PPAP mérnök)

Minőségbiztosítási mérnök

Az Ön új cége:

Partnerünk egy műszaki termékek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat.  Jelenleg új kollégájukat keresek Minőségbiztosítási Mérnök csapatukba, aki főleg a minőségbiztosítási rendszerek, auditálás területén támogatná a csapatot szakmailag! Az új kollégát Home Office lehetőség, széleskörű és erős juttatási csomag, stabil szakmai csapat várja!

Feladataid az új pozícióban:

  • A beszállított alapanyagok első mintázási folyamatának koordinációja
  • PPAP dokumentáció elkészítése, kezelése
  • Az alkatrészek újra kvalifikációjának kezelése
  • Kapcsolattartás az alkatrész beszállítókkal
  • Együttműködés a projekt csapattal az új termékek bevezetésénél új beszállított alapanyag kérdésekben

Mire van szükséged a sikerhez

  • Felsőfokú végzettség (előny a műszaki területen szerzett diploma)
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás (szóbeli kommunikáció külföldi kollégákkal és írásbeli nyelvhasználat szakmai dokumentációk kapcsán)
  • Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk befejezett diplomával és aktív, kommunikációképes angol nyelvtudással

Előnyként értékeljük:

  • Minőségbiztosítási mérnök munkakörben szerzett tapasztalat
  • Termékbemintázás területén szerzett rutin & PPAP ismeret
  • Műszaki termékgyártási tapasztalat

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Magasfokú dolgozói elégedettség, jó hírű munkáltató
  • Széleskörű juttatási csomag: bejárási támogatás, cafeteria, medicover magánegészségügyi biztosítás, 13. havi bér, éves bónusz

Mit kell tenned most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát, lehetőleg már angol nyelven!

Cégnév: Hays Czech Republic