Pozíció leírása:

Székesfehérvári tejüzembe keresünk alkalmi munkavállalókat tejtermék csomagolói feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Dobozos tejek, zacskós tejek, vödrös tejfölök, poharas joghurtos termékek, dobozba majd utána raklapra pakolása.
  • Tejtermékek csomagolása
  • Egyéb közepesen nehéz fizikai kisegítő munka

Amit kínálunk:

  • Munkavédelmi cipő biztosítása
  • Heti beosztás egyeztetés a ráérésnek megfelelően
  • Bér 17 000 - 26 000 Ft/ műszak

Elvárások:

  • 8 általános megléte
  • Érvényes tüdőszűrő
  • 12 órás műszak vállalása
  • heti legalább 2-3 nap ráérés
Cégnév: WHC Kft.