Feladatok

Szerdán és szombaton 13:00-23:00 között raktárunkhoz érkező kamionokról kartonos termékek kirakodása békával, targoncával, majd a kartonok szétválogatása meghatározott kiszállítási szempontok szerint.

Elvárások

  • alapfokú iskolai végzettség (min. 8 általános)
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • saját gépjármű a bejáráshoz
  • 13:00-23:00-óráig tartó munkavégzés vállalása, minden héten szerdán és szombaton
  • nyugdíjasok, diákok jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • egyszerűsített foglalkoztatás
  • heti 2 nap (szerdai és szombati ) munkavégzés
  • munkaidő 13:00 - 23:00 óráig
  • fizetés minden nap munka végeztével
  • bérezés megegyezés szerint

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 2003-ban alakult, KKV és multinacionális ügyfélkörrel rendelkező, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalat. Több mint 20 éve működő cégünk 100 %-ban magyar logisztikai cég. Raktárunk és irodánk Dunaharasztiban az M0 autóút mellett elhelyezkedő ipari parkban található. Csak gépjárművel lehet megközelíteni, tömegközlekedési lehetőség nincs, ezért saját gépjármű szükséges a bejáráshoz.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!