Alkalmi munkalehetőségek Budapesten és környékén!

Leírás

Mellékállást keresel? Szívesen dolgoznál szabadidődben, vagy esetleg épp pályaváltás előtt állsz? Jelentkezz, és segítünk megtalálni a számodra megfelelő pozíciót akár az alkalmi munkalehetőségeink között!

Feladatok
Partnereinknél többnyire egyszerűbb fizikai munkakörök fordulnak elő, így dolgozhatsz velünk, mint:

  • Raktáros/Anyagmozgató
  • Csomagoló
  • Betanított munkatárs

Elérhető műszakrendjeink változatosak, így választhatsz magadnak hétfőtől péntekig tartó munkarendet, de ha csak hétvégén vállalnál munkát, az sem jelent problémát, ha pedig szívesen 12 óráznál, akkor a folyamatos műszakrendet neked találták ki!
Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Betanítást követően önálló és precíz munkavégzés
  • Rugalmasság

Nem gond ha nem dolgoztál még hasonló területen, pályakezdőként is várjuk a jelentkezésed!
Amit kínálunk

  • Egyszerűsített foglalkoztatás keretében bejelentett munkaviszony
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Pozíciótól függően kiemelkedő órabérek
  • Rugalmas munkaidők
  • A későbbiekben szívesen támogatást nyújtunk a hosszú távú terveid kapcsán is

Munkavégzés helye

Pest megye

Cégnév: Trenkwalder Kft