Feladatok

Sportrendezvényen hostess feladatok ellátása:
  • Információs pultban vendégek tájékoztatása
  • Vendégek regisztrálása laptopon vagy telefonon
  • Ajándék osztás
  • Ki- és összepakolásnál segítség

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása
  • Angol nyelvtudás
  • Nyitott, kommunikatív, segítőkész személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Sport szeretete

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Alkalmi munkát keresel? Ráérsz most hétvégén? Hostesseket keresünk szentendrei sportrendezvényre.

Munkaidő:
  • 05.18. szombat 10:00-21:30,
  • 05.19. vasárnap 11:30-20:00.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, csatold fényképes önéletrajzodat!
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet