Feladatok

  • Ügyfeleink IT támogatása szóban és írásban, hibaelhárítás (Windows, MAC, Android környezetben)
  • Módosítások, frissítések telepítése
  • MS SQL adatbázis szerver, IIS webszerver és AWS felhő alapú szolgáltatások, Windows Desktop rendszerek konfigurálása, üzemeltetése
  • Ügyviteli rendszer futtatási környezetek kialakítása
  • Szoftver, hardver megoldások és eszközök konfigurálása, hibaelhárítása (pl. nyomtató, adóügyi nyomtató, PDA, vonalkódolvasó)
  • Szakmai dokumentációk készítése

Elvárások

  • IT support területen szerzett tapasztalat
  • Windows Desktop környezet ismerete
  • Érdeklődés az IT technológia iránt
  • Angol nyelvű szakmai dokumentáció megértése
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban

Előnyt jelent

  • Távmenedzsment, és monitoring, ticketing rendszer ismerete
  • Tapasztalat vállalatirányítási, ügyviteli rendszer támogatásában
  • Üzemeltetési ismeretek az alábbiak valamelyikében
      • Microsoft SQL
      • Windows szerver
      • Linux
      • AWS
      • Office 365
  • BSc vagy MSc diploma informatika területen

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
  • Home office lehetőség

Céginformáció

Cégünk több mint 30 éve foglalkozik vállalatirányítási rendszer fejlesztéssel és ehhez kapcsolódó szakértői támogatással. Vectory Vállalatirányítási Rendszerünk egyszerre biztosítja a hatékony ügyvitelt, a modern webáruházat, az automatizált raktárlogisztikát, a BI rendszert és a mobil applikáción is elérhető vezetői és értékesítést támogató funkciókat. Mindezt folyamatos terméktámogatással és fejlesztéssel tesszük teljessé, akár felhős környezetben működtetve.

IT csapatunkba keressük új kollégánkat, aki szeretne egy folyamatosan fejlődő hazai céghez tartozni.

További információkat cégünkről a www.vector.hu oldalon találsz.

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet! Amely mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat és fizetési igényedet!
Cégnév: VECTOR KFT.