Synlab Hungary Kft.

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba

ALKALMAZÁS FEJLESZTŐ

A SYNLAB Magyarország laborinformatikai rendszereinek működtetésére, továbbfejlesztésére alkalmazás fejlesztőt keres, aki a laborfolyamatok automatizálását és kiszolgálását irányító rendszerek továbbfejlesztésében, beállításában fog a mindennapokban aktívan részt venni.

FELADATOK

  • Laborinformatikai rendszerek karbantartása, konfigurálása
  • Middleware alkalmazások tervezése és fejlesztése
  • Tesztelési és bevezetési feladatok ellátása
  • Fejlesztői dokumentáció elkészítése
  • Fejlesztői szintű támogató (3rd level support) feladatok ellátása
  • Cégcsoport fejlesztői és architect csapatával kapcsolattartás
  • Cégcsoport szintű standardok lokális implementálása

ELVÁRÁSOK

  • .Net Core vagy Java fejlesztői ismeretek
  • HTML/JavaScript ismeretek
  • CD/CI és agilis működés ismerete
  • Linux/Unix rendszerek alapszintű ismerete
  • Legalább 2 éves fejlesztői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

ELŐNYÖK

  • GLIMS9 Laborinformatikai rendszer konfigurációs szintű ismerete
  • GLIMS9 saját nyelvének (MISPL) ismerete

AMI NYÚJTUNK

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos nemzetközi háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el hozzánk.

Cégnév: Synlab Hungary Kft