Feladatok

  • Üzleti, mikroszervizes alkalmazások napi szintű, üzembiztos üzemeltetése,
  • Nemzetközi (Európai Uniós) projektek bevezetésében és üzemeltetésében való aktív részvétel,
  • Hibák felderítése, kezelése, közreműködés a hibaelhárításban, monitorozás,
  • Verziókezelési feladatok ellátása,
  • Együttműködés a haza és nemzetközi üzemeltetési és fejlesztői csapatokkal,
  • Készenlét vállalása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség (egyetem/főiskola),
  • Legalább középfokú szakmai angol nyelvtudás,
  • Legalább 5 éves központi alkalmazás üzemeltetési tapasztalat Unix és Linux O/S platformokon,
  • Alapvető DEVOPS ismeretek,
  • Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás, csapatmunkára való képesség,
  • Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság,
  • Felelősségtudat,
  • Kommunikációs készség,
  • Problémafelismerő- és megoldó készség,
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • VÁM és adóigazgatási ismeretek (EU),
  • Gazdasági informatikus végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Színvonalas/változatos szakmai feladatok,
  • Izgalmas, hazai és nemzetközi projektek,
  • Versenyképes bérezés és juttatások (cafeteria, képzések támogatása)
  • Barátságos, modern munkakörnyezet,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidő
  • Hibrid munkavégzés

Céginformáció

Cégünk a hazai informatikai szektor meghatározó szereplője, termékeink és szolgáltatásaink minden magyar állampolgárhoz eljutnak. Az informatika szinte teljes spektrumán képesek vagyunk magas szintű, innovatív szolgáltatások nyújtására. Élen járunk frontend, backend és mobilapplikáció fejlesztésekben továbbá a devops szakterületen. Folyamatosan bővülő alkalmazás üzemeltetési és adattárház tevékenységünk a legmodernebb platformokra épül. Munkatársainknak változatos, folyamatos tanulási lehetőséget és hibrid munkavégzést biztosítunk modern irodai és infrastrukturális környezetben.

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk fényképes pályázati anyagát.