Alkalmazás támogató akadémia

Egy német multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül beszélő junior alkalmazás üzemeltető kollégákat. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során és hosszútávú munkalehetőséget keresel, Te vagy a mi emberünk! Jelentkezz hirdetésünkre, és részt vehetsz az öthetes képzési programunkon, ahol mainframe, linux, oracle és egyéb hasznos alapismeretekkel látunk el a későbbi feladataid technikai felkészítéséhez.

Feladatok:

  • Felhasználók és alkalmazások második szintű technikai támogatása
  • Hibajegy megoldás és adminisztráció, illetve dokumentációkezelés ITIL alapján
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Rendszerek monitorozása, riportok készítése
  • Alkalmazások telepítése, tesztelése, migrálás támogatása
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációk kezelése
  • Új toolok és technológiák elsajátítása, használata

Elvárások:

  • Középfokú aktív német nyelvtudás
  • Informatikai alapismeretek és készségek
  • Affinitás az informatikához

Előnyök:

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Főiskolai vagy szakirányú végzettség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Személyiség:

  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás
  • IT affinitás

Amit kínálunk:

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM sportpass, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, DT-ITS pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged

Cégnév: Deutsche Telekom IT & Telecommunications Hungary