Konica Minolta Magyarország Kft.

Alkalmazás támogató

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Ügyfeleinknél bevezetett, valamint a cég belső felhasználói által használt megoldások (hagyományos és AI alapú adatkinyerési megoldások, munkafolyamat támogató és egyéb rendszerek, IOT megoldások) felhasználói támogatása és tesztelése
  • Beérkezett bejelentések osztályzása és priorizálása, kezelése, megoldása vagy továbbítása a ticketing rendszeren keresztül
  • Szerződések szerinti reakció és megoldási idők betartása
  • Feladatokhoz kapcsolódó írásbeli és szóbeli kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Tesztelési jegyzőkönyv készítése
  • Alkalmazások manuális tesztelése
  • Felhasználói kézikönyvek készítése az átadott megoldásokhoz
  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztratív és egyéb feladatok elvégzése

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Legalább középfokú IT végzettség
  • Alapvető hálózati, hardver és periféria ismeretek
  • Microsoft technológiák és szoftverkörnyezetek (Windows szerverek, SQL szerver, SharePoint, M365) gyakorlati ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret elsősorban írásban
  • Gyors tanulási és magasfokú problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Ügyfélközpontú szemléletmód, igényes és minőségre törekvő hozzáállás
  • Döntésképes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Ubuntu szerver ismerete
  • Tesztelési módszertanok ismerete, üzleti alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 éves tapasztalat webes-, és vagy asztali alkalmazás tesztelésben
  • Alapfokú programozási ismeret (C#, JavaScript)
  • JIRA rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Élénk csapat; rugalmas, élettel teli munka
  • Stabilitás, kiegyensúlyozott háttér
  • Cafeteria juttatásként SZÉP-kártya
  • Hibrid munkavégzés: akár heti 4 nap home office lehetőség
  • Magánegészségügyi ellátás biztosítása (Medicover)
  • Employee Assistance Program
  • Önismereti, személyes fejlődést segítő online előadások
  • Gyümölcsnap
  • Csapatépítő rendezvények és programok
  • Laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Az innovatív Konica Minoltáról

A Konica Minolta globális piacvezető irodatechnikai szolgáltatóként már 150 éve innovatív megoldásokat nyújt, nemcsak az irodai-, ipari és nyomdaipari nyomtatás területén, hanem a dokumentum digitalizálás és az IoT kamerarendszerek világában is.

Irodai környezetben olyan szoftveres megoldásokat kínálunk, melyekkel segítjük a partnereinket a digitális transzformáció folyamatában.

IoT videófelügyeleti és kamera rendszereink elemzéseket készítenek, akár gyártási, akár üzleti folyamatokról.

Kameráinkkal és az azokhoz tartozó innovatív megoldásainkkal teljeskörű megoldásokat nyújtunk ügyfeleinknek a CCTV és a gyártási folyamatok területén. A megoldások teljesen integrálhatóak, folyamatokat automatizálnak, mérés adatokat biztosítanak a biztonságtechnika és gyártási logisztika területén.

Cégnév: Konica Minolta Magyarország Kft.